NIE  BĘDZIE ŁATWO, ALE  BĘDZIE WARTO ! 

Witamy w sezonie 2018/2019.

 

Serdecznie witamy w sezonie 2018/19.

Sezon 2018/19 to już 7 sezon działalności naszego klubu. Dziękujemy, że jesteście z nami, że obdarzyliście nas zaufaniem i wybieracie właśnie nasz klub. Będziemy się starali, również w tym sezonie nie zawieść Waszego zaufania. Mamy również nadzieję, że do naszej zacnej grupy dołączy wiele nowych osób w tym sezonie.

 

Co nas czeka w tym sezonie ?


 •  Nowe twarze, wśród naszej kadry trenerskiej.
 • Do naszego zespołu dołączają dwie nowe osoby Izabella Brzezińska oraz Beata Tyborowska.
 • Iza jest instruktorem fitness a licencję instruktora zdobyła w renomowanej szkole Open Mind. W każdą środę, Iza będzie prowadziła dwie godziny zajęć fitness modelujących sylwetkę - Talia Osy oraz zajęcia wzmacniające, rozwijające mobilność i koordynację ruchową - Functional Floor.
 • Beata jest doświadczoną tancerką i choreografem oraz instruktorem fitness. Na zajęcia z Beatą zapraszamy w każdy piątek, a będzie to inspirowany latami 80' 90' - Aerobic Classic oraz znany już u nas - Zdrowy Kręgosłup.
 •  Wprowadzenie nowego systemu treningów grupowych - Trening Funkcjonalny.
 • Treningi Funkcjonalne planujemy wprowadzić od października 2018. Treningi te będzie prowadził Przemek Motylewski, który we wrześniu będzie uczestniczył w kursie Treningu Funkcjonalnego. Z wprowadzeniem tych treningów wiąże się też dodatkowe wyposażenie sali fitness w różne akcesoria i przyrządy takie jak liny treningowe, skrzynie plyometryczne, sandbagi. kettle itp.
 •  Zmiany wyposażenia siłowni.
 • Rewolucji nie będzie ale planujemy doposażenie siłowni o kilka sprzętów a niektóre z nich trzeba wymienić.
 •  
 •  Kilka promocji i konkursów takich jak w każdym sezonie.
 • Pierwsza promocja już za tydzień.

 ZAPRASZAMY !!!

Jesteś tutaj: Home Info News Witamy w sezonie 2018/2019.